Międzypokoleniowa inicjatywa seniorów z Ostrołęki (fotoreportaż)

Od budowy aparatu do sesji zdjęciowej – za nami warsztaty fotograficzne przygotowane przez Klub Seniora „Złota Reneta” Ostrołęce. To pierwsza część realizacji międzypokoleniowej inicjatywy kulturalnej wybranej w konkursie Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

Inicjatywa inicjatywę „Fotografia i działania z nią związane”  jest jedną z trzech inicjatyw przygotowanych przez grupy senioralne w ramach konkursu Stowarzyszenia W.A.R.K.A. Aby zrealizować inicjatywę seniorzy brali udział w warsztatach „Połącz się kulturą” a następnie przygotowali swoje pomysł i zgłosili je w Konkursie Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

Na początek odbyły się warsztaty dla dzieci i seniorów o tym jak działa aparat fotograficzny i na co zwracać uwagę robiąc zdjęcia. Nie zabrakło ćwiczeń praktycznych i wspólnych zdjęć babć z wnukami. Zdobytą wiedzę uczestnicy będą mogli wdrażać dalej, realizując specjalną sesję zdjęciową i przygotowaną na te potrzeby inscenizację ślubu, z której relacja pojawi się już w październiku. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.

Zadanie publiczne pn. Połącz się kulturą – międzypokoleniowe Inicjatywy Seniorów dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Najnowsze wpisy