Jak z sukcesem napisać wniosek? – szkolenie dla organizacji

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. od zawsze stawia sobie za cel wspieranie rozwoju i umacnianie naszej społeczności poprzez edukację i zdobywanie umiejętności praktycznych. Mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowe szkolenie „Jak z sukcesem napisać wniosek – od pomysłu do planu”, które odbędzie się 24 maja w Grójcu.

Dlaczego warto wziąć udział?

Projekt to nie tylko kwestia pomysłów – to proces przekształcania ich w konkretne plany działania, które mogą odmienić nasze otoczenie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym liderem społecznym, aktywistą, czy po prostu pasjonatem zmiany, nasze szkolenia dostarczą Ci praktycznych narzędzi i wskazówek, abyś mógł skutecznie realizować misję i cele swojej organizacji.

Czego możesz się nauczyć?

Podczas szkolenia będziemy się skupiać na praktycznych aspektach kreacji projektów. Poznasz techniki tworzenia map myśli projektu, które pomogą Ci zorganizować swoje pomysły i cele. Dowiesz się, jak przedstawić swoje zamierzenia w sposób przekonujący, wykorzystując liczby, dane i statystyki, aby zdobyć wsparcie i finansowanie.

W ramach szkolenia zaplanowano m.in.:

  • Kreacja projektu – Od pomysłu do planu – przejście od marzeń, potrzeb, pomysłu do koncepcji projektu.
  • tworzenie mapy myśli projektu
  • przejście od planu działań do opisania zamierzeń w formie wniosku z uwzględnieniem informacji wymaganych do wniosku przez Grantodawcę.
  • Sposoby na dobre przedstawienie zamierzeń – liczby, fakty, nazwy, zasady opisywania działań

Dla kogo są przeznaczone szkolenia?

Zapraszamy wszystkich członków organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z obszaru powiatu grójeckiego i białobrzeskiego, które pozyskują środki zewnętrzne. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą inicjatywę społeczną, czy jesteś częścią większego projektu, nasze szkolenia są dla Ciebie! Szkolenie w szczególności kierowane jest do tych, którzy działają na rzecz pobudzania aktywności społecznej.

Kiedy i gdzie odbędą się szkolenia?

Szkolenie „Jak z sukcesem napisać wniosek?” odbędzie się w dniu 24 maja w Starostwie Powiatowym w Grójcu w godz. 9:00-14:00. Jest jednym z pięciu spotkań zaplanowanych w ramach projektu „Helpdesk dla III sektora z grójeckiego i białobrzeskiego”. Terminy kolejnych szkoleń podamy wkrótce.

Prowadzenie

Szkolenie poprowadzi Dorota Kołakowska- specjalistka ds. pozyskiwania środków, sekretarz Stowarzyszenia W.A.R.K.A., od 15 lat pozyskuje środki na rozwój organizacji i realizację projektów wspierających społeczników i promocję regionu.

Jak się zarejestrować?

Aby wziąć udział w szkoleniu można wypełnić formularz zgłoszeniowy link tutaj, lub poprzez kontakt z naszym biurem: stowarzyszenie@stowarzyszeniewarka.pl kom. 504 968 412

Szkolenie realizowane w ramach projektu: „Projektowy Helpdesk dla III sektora z grójeckiego i białobrzeskiego dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Najnowsze wpisy